Osobný automobil NISSAN QASHQAI+2 na predaj ...

Imro_baner_predanySpoločnosť odpredáva osobný automobil NISSAN QASHQAI+2. V prípade záujmu kliknite na túto linku, kde sa dozviete viac informácií o predávanom vozidle. Viac ...

Novinky v oblasti verejného obstarávania

adval-logo-horizont-jpg
Novinky v oblasti verejného obstarávania, elektronického verejného obstarávania a súvisiacej problematiky budeme publikovať na tejto stránke, ktorá je špeciálne venovaná tejto oblasti. V ďalšom už nebudeme publikovať tie isté novinky aj na našom firemnom webe, keďže pre oblasť VO máme zriadenú špeciálnu sekciu (www.adval.sk/EVO) so svojimi vlastnými novinkami. Viac ...

Aktuálne znenie zákona o VO po veľkej novele ...

logo_of_paragraf
Vzhľadom na množiace sa dotazy a žiadosti o zverejnenie úplného znenia Zákona o verejnom obstarávaní po tzv. “veľkej” novele sme sa rozhodli nečakať na vydanie zákona v Zbierke zákonov, ale sprístupniť nami pripravené úplné znenie už dnes s farebným rozlíšením veľkej a malej novely. Úplne znenie zákona č.25/2005 Z.z. po “veľkej” novele sa nachádza v našej sekcii Legislatíva.

Úplné znenie zákona o verejnom obstarávaní platné od 18.2.2013

logo_of_paragraf
V Zbierke zákonov č.09/2013 zo dňa 16.02.2013 vyšiel zákon č. 28/2013 zo dňa 13.2.2013 s účinnosťou od 18.2.2013, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 25/2006 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov známy aj pod názvom malá novela zákona o verejnom obstarávaní. Celé znenie zákona č. 28/2013 Z.z. je možné získať v našej sekcii Legislatíva. Taktiež sme pre Vás pripravili úplne znenie zákona č.25/2005 Z.z., ktorá sa nachádza v sekcii Legislatíva.

Nájdete nás aj na Facebooku.

Facebook
Spoločnosť ADVAL spol. s r.o. je tiež na Facebooku. Pokiaľ chcete sledovať naše novinky prostredníctvom Facebooku, tak neváhajte a pridajte si nás medzi svoje linky.
Viac ...